Шахи

Шахи

Шахи — стратегічна гра, в яку грають мільйони людей по всьому світі. В першу чергу шахи розвивають у дитини пам’ять і увагу. При виборі ходу формується самостійність у прийнятті рішень, розвивається інтуїція і творче мислення. Для досягнення мети – обіграти суперника – дитині потрібні і спортивні навички – витримка і наполегливість.

Шахи допомагають виховати в дитині активність і усвідомлене ставлення до життя. Під час гри дитина вчиться поважати чужу думку, ставити себе на чиєсь місце (в даному випадку противника), слухати інших і адекватно сприймати інформацію. У перспективі такий досвід, безсумнівно, відіб’ється на якості життя вашої дитини: високий рівень комунікації і усвідомленості життя дозволить йому краще розуміти людей і ефективно вирішувати різні ситуації.

Крім класичних шахів діти навчаться грати у шашки, куточки, шведські шахи, шатранж, чатурангу. Особлівістю курсу є вивчення японських шахів — шьоґі, які є більш складною версією класичної шахової гри.

Кожен урок має теоретичну та практичну частину. Жива гра поєднується з комьютерними програмами та спеціалізованими підручниками.

Тренер — Богма Ганна Василівна

Заняття проходять один раз на тиждень.

Вартість абонементу 400 грн на місяць (4 заняття).

Розвиток

Запрошуємо на заняття з шахів

розвиток пам'яті та уваги

самостійність у прийнятті рішень

розвиток інтуїції

розвиток творчого мислення

витримка та наполегвивість

Контакти

м.Вишгород

  • вул. Набережна 8а

Лист директору

Ви можете залишити відгук, критику і побажання щодо поліпшення навчального процесу