Літня школа

          Останній рік був складним для всіх, і особливо для учнів та вчителів, які переходили на онлайн-навчання через ситуацію в країні. Хоча існує безліч інструментів для онлайн-навчання, віртуальне оточення не забезпечує того самого рівня взаємодії та зосередженості, що й класна кімната. Це може привести до зниження якості освіти та втрати інтересу до навчання.        Щоб допомогти учням уникнути цих втрат, школи запроваджують літні програми для усунення освітніх прогалин внаслідок онлайн-навчання. Ці програми пропонують учням можливість зберігати свій академічний ритм та вдосконалювати свої знання в зручному для них форматі.        Один з прикладів такої програми - літня школа. Літня школа - це програма, яка дозволяє дітям вивчати предмети, які їх цікавлять не обмежуючись шкільним розкладом. Вони можуть бути різної тривалості - від кількох тижнів до декількох місяців, в залежності від програми та потреб учнів.           Літня школа має кілька переваг.        - По-перше, вона дозволяє дітям поглиблювати свої знання в обраних предметах, зокрема тих, які були складні для їхнього розуміння в онлайн.       - По-друге, це дозволяє учням відчути себе частиною спільноти, що вивчає той самий предмет, що і вони. Це може сприяти розвитку соціальних навичок та допомогти зберегти мотивацію до навчання.

Літня школа в Active School 1-4 класи допоможе підтягнути знання в наступних дисциплінах:Українська моваАнглійська моваМатематикаЧитання/ПисьмоМожна обрати курси модульно та проходити параленьно декілька дисциплін. 2 уроки на тиждень/ 8уроків в місяць Вартість 1800грн за курс (тестування входить в вартість). Старт 5 червня.

Illustration

Літня школа в Active School 5-9 класи допоможе підтягнути знання в наступних дисциплінах:Математика (5-6 клас)Алгебра Геометрія (7-9клас)Українська моваАнглійська моваНімецька моваФізика ХіміяМожна обрати курси модульно та проходити параленьно декілька дисциплін. 2 уроки на тиждень/ 8уроків в місяць Вартість 1800грн за курс (тестування входить в вартість). Старт 5 червня.


Illustration

Підготовка до школи ІНТЕНСИВ ЛІТО
Грамота Розвиток мовлення Читання Письмо Математика
Кваліфікований вчитель з підготовки до школиГарні відгуки та результати дітей. 
Початок 5 червня Курс триває 3 місяці/ 2 рази на тиждень Вартість: 1800грн/міс

Illustration