Слава Україні!


Слава Україні!

Image placeholder
Image placeholder

Благодійний фонд "Активні" при ліцеї "ActiveSchool" у м. Вишгород

Кожен робить багато для перемоги України, але війна триває, тому продовжуємо благодіяти з вами

Від самого початку повномасштабного вторгнення в Україну ліцей ActiveSchool не залишається осторонь того, що відбувається, і працює задля перемоги. Від лютого і до кінця серпня наші кухарі готували обіди для ТРО та ВСУ. Смачна, свіженька тушківка, приготовлена з любов’ю, прикрашена патріотичними кришками та листами підримки від дітей – і сьогодні готується та відправляється на передову нашим захисникам. Також надаємо гуманітарну допомогу і не збираємось зупинятись. І все це на базі ліцею ActiveSchool.

При цьому, з другого тижня військового стану – діти продовжили навчатись онлайн отримуючи такі важливі знання та відволікаючись від жахливих новин.На початку квітня школа відкрила двері для безкоштовних занять спортом, а саме змішаними єдиноборствами - Хортингом. Школа знову почала наповнюватись дитячим сміхом. А вже до кінця місяця ми запустили оффлайн навчання для дітей першого та нульового (підготовки) класів, а невдовзі і другий клас.Влітку діти навчались та відпочивали в шкільному таборі із заняттями спортом, освоєнням навичок в ІТ, різноманітними квестами, батутом, басейном, смачними обідами і т.д.

Першого вересня ми провели свято знань у патріотичному стилі. Багато дітей повертаються із-за кордону в рідні стіни, в школі навчається багато дітей ВПО. Великий вклад робить наш дружній колектив Active School в навчання та розвиток дітей, різнобічно направлені гуртки, психологічний супровід, розважальні тижні та ще багато цікавого. Зараз ми плануємо запустити проект профорієнтації для підлітків. Життя школи кипить, вирує, та ми й далі продовжуємо займатись благодійною діяльністю, допомагати нашим захисникам з ВСУ та ТРО. Разом щодня крокуємо до перемоги України, яка з кожним днем все ближче!

ПРОЕКТИ ФОНДУ "АКТИВНІ"

 • Кулінарний фронт

  З 28 лютого ми почали безоплатно готувати гарячі обіди та вечері для захисників Київської області (роти охорони Вишгородського РТЦК СП) щодня без вихідних. З лютого і по кінець серпня наші кухарі щодня готували 500-600 порцій.Зараз БФ продовжує виготовляти тушківку, надаємо гуманітарну допомогу деокупованим територіям та на фронт. Діти не залишаються осторонь, щоразу готують листи та малюнки захисникам, щоб підбадьорити їх і подякувати за змогу навчатись та жити.
  Ми зупинятись не збираємось, лише вперед до нашої спільної мети!

 • Освітній фронт

  Благодійний фонд «Активні» надає безкоштовні оффлайн курси з різних ІТ напрямків для дітей ВПО, ТРО, ВСУ, а також з багатодітної або малозабезпеченої родини. Це знання, які точно знадобляться у житті. Сучасний світ змінюється та розвивається щодня і наші діти розвиваються разом з ним. Ми навчаємо отримувати користь від гаджетів і застосовувати їх потенціал для власного розвитку, орієнтуватися в нинішньому технологічному світі та інноваціях.
  ІТ напрямок
  ● Курс програмування Scrtach 8-10 років Навчаємо основам програмування, що таке алгоритм, цикл, змінна. Граючи, навчаємо створювати свої власні мультфільми та 2D ігри.● Курс створення ігор у Roblox Studio 10-12 років● Курс створення 3D ігриЗнайомимо з основами 3D моделювання та навчаємо створювати свої власні ігрові світи у Roblox Studio.● Курс програмування Python 12-17 роківНавчаємо одній з найпопулярніших мов програмування у світі. На заняттях підлітки працюють зі змінними, списками, функціями та знайомляться з об'єктно-орієнтованим програмуванням.● Курс створення сайтів 12-17 роківЗнайомимо з HTML та CSS. Навчаємо верстати веб-сторінки та опановувати ази веб-дизайну.● Курс графічного дизайну 11-17 роківНавчаємо працювати з програмою Photoshop.● Курс Відеомонтаж 11-17 роківРозвиваємо творчі здібності та навчаємо основним інструментам роботи з Premier Pro, за допомогою яких створються професійні та креативні відеоролики. ● Курс 3D Моделювання 11-17роківНавчаємо 3D моделюванню у програмі Tinkercad. 3D-проектування – це перший крок у реалізації ідей.
  Кожна дитина для нас унікальна. Ми допомагаємо їй розвинути свої сильні сторони, прокачати здібності та проявити себе. Окрім знань у сфері ІТ, діти отримують навички роботи в команді, розвивають соціальні та інтелектуальні здібності, які пізніше застосовують в інших сферах життя. Це цікаво проведений час та знання, які стають поштовхом до успіху в дорослому житті.
  Проект «Моя професія»
  Це пакет професійного саморозвитку або профорієнтація.Робота з кожною дитиною починається з того, що ми визначаємо вподобання та схильності у професійному шляху. Спочатку психолог з підлітками визначає сильні сторони особистості, уподобання та сфери для розвитку. Проходить це у форматі діагностики та особистої співбесіди. Таким чином ми допомагаємо з визначенням професійного шляху у майбутньому. Що отримує підліток :- Особистий розвиток - Підтримку- Коуч сесії- Мотив на подолання перешкод на шляху до досягнення цілі- Розробка плану досягнення- План дій та цілей на результатМи допомагаємо дітям визначитись, що їх цікавить в житті, чим вони хочуть займатись, щоб працювати в дорослому житті в задоволення. Підлітки стають більш впевненими в собі та своїх силах, розвиваються як особистості, ставлять цілі на майбутнє та впевнено йдуть до мети.
  Сфери, за якими можна продовжити навчання в межах проекту профорієнтації:
  ІТ напрямок- Вебдизайн та створення сайтів. На цьому курсі учні освоять роботу з HTML та CSS. Діти навчаться верстати веб-сторінки та опанують ази веб-дизайну.- Графічний дизайн. Курс для дітей та підлітків які мають бажання освоїти основи графічного дизайну. На курсі навчаємо працювати з програмою Photoshop.- 3Д моделювання. Опановуємо 3D моделювання у програмі Tinkercad. 3D-проектування – це перший крок у реалізації ваших ідей.- Відеомонтаж. Розвиваємо творчі здібності та вивчаємо основні інструменти роботи з Premier Pro за допомогою яких створюємо професійні та креативні відеоролики.- Програмування Phyton. На заняттях підлітки навчаться працювати зі змінними, списками, функціями та познайомляться з об'єктно-орієнтованим програмуванням.

  Медичний напрямок
  Підлітки вивчають: - Анатомію- Фізіологію- Алгоритми допомоги при травмахРічне навчання зосереджене на освоєнні базових знань про медицину за програмою для вступу в медичні вузи.

 • Допомога малозабезпеченим/впо


 • Допомога тваринам


 • Допомога військовим


Дякуємо! Слідкуйте за хронікою та звітами на наших сторінках у соціальних мережах. Слава Україні!

Колектив Ліцею "AcriveSchool" та Фонду "Активні"Вишгород, вул. Набережна 8аПн-Пт: 8.30-18.30+38 (073) 417 - 88 - 56+38 (066) 334 - 23 - 10moc.liamg%40aumocloohcsevitca

Напишіть нам, якщо вам щось потрібно

Дякуємо!

Ваше звернення відправлено. Чекайте на відповідь протягом доби

Can't send form.

Please try again later.